Btw, ghostrider är inte 1 person. Flera erfarna motorcyklister och tävlingsförare mm har figurerat som ghostrider.TAXI674 skrev:Thunderbird88 skrev:
Annat ord för ett försök att bli känd över internet. Dock har han lyckats genom att köra idiotiskt på e18 med tur.
Du vet inte vad tur är!?köpa en lott å vinna 50.000.000 de e tur!köra 300km/h på E18 i rusningstrafik är fan mer skicklighet än tur!dessutom å göra det flera gånger på olika sträckor!
Han är ingen som vill bli känd för att ha synts i Youtube,det kan jag garantera!han har en av världens största talanger på motorcykelkörning och det kombinerat med testiklar stora som badbollar och vissa spärrar bortkopplade så kan man nog åstakomma såna motorcykelturer!OBS!tycker inte dom ska göras på allmänväg men nu är det gjort redan!
Tyckte de var coolt i början, men har tröttnat på 15minuter monotont mc vrål.
mvh//Joakim